Microsites

Microsites

ANPS

Vinkelbeslag

ANPS-vinklene er laget av 2,0 mm hullplate og brukes til skjøter med små materialdimensjoner. Bruk alltid to beslag per skjøt.

Anvendelsesklasse 2
Anvendelsesklasse 2
EPD
EPD
Electrogalvanized steel Z275
Electrogalvanized steel Z275

Produktinformasjon

Bilder

Egenskaper

Materiale

  • Stålkvalitet:
    Galvanisert stål S250GD + Z275 i henhold til EN 10346
  • Korrosjonsbeskyttelse:
    275 g/m2 på begge sider – i henhold til en sinklagstykkelse på ca. 20 μm

Fordeler

  • ANPS vinkelbeslag av hullplate finnes i mange forskjellige størrelser og er derfor veldig anvendelige

Applikasjoner

Skjøter

  • Tre-tre skjøter

Bruksområder

  • Brukes i krysskjøter, utvekslinger og bjelke-/søyleskjøter

Tekniske data

Dimensjoner

Dimensjoner

ReferanseMål
OtherDimensjoner[mm]Huller flik A[mm]Flik B[mm]
NOBB nr.Qty per BoxVekt[kg]A[mm]B[mm]C[mm]Tykkelse[mm]RoundRound
Ø5[mm]Flik B[mm]
ANPS20442521220850200.00.031424225222
ANPS20444043910746200.00.054424240233
ANPS20462521220868200.00.037624225232
ANPS20446042290254200.00.07424260255
ANPS20662521220876200.00.044626225233
ANPS20665046403352150.00.09626250266
ANPS20666042163342100.00.11626260288
ANPS20886043910792100.00.1482826021010
ANPS2088804391080350.00.1982828021414

Montering

Montering

Innfesting

  • Til innfesting brukes CNA4,0xℓ kamspiker eller CSA5,0xℓ beslagskruer

Sertifiseringer

Environmental Product Declarations (EPD)

CAD og BIM-bibliotek

2D
3D
3D Simplified

Kjøp på nett

Contact

Simpson Strong-Tie Norge

Simpson Strong-Tie c/o Christiania Spigerverk

Org.nr: 9672 09 562
Smalvollveien 58
0667 Oslo
Norge